Mikołajkowi przyjaciele.

13 grudnia delegacja uczniów z kl II b i III c wyruszyła do schroniska ze świątecznymi darami.Karmy, koce, poduszki i zabawki dzieci zbierały od początku roku, przyłączył się także Samorząd Uczniowski. W schronisku pani dyrektor Barańska zaprosiła nas na ciekawą lekcję o porzucanych , niechcianych zwierzątkach, które trafiają do schroniska. Opowiedziała jak należy przeprowadzać pielęgnację pupili, jak je dokarmiać i wyprowadzać na spacer. Cały czas dzieciom towarzyszył wspaniały szczeniak „Baton”, także podczas oprowadzania po kwaterach psów i kotów. Coroczną akcję „Przyjaciele zwierząt” prowadzą Halina Zielińska i Magda Kurowska. Zapraszamy wszystkich chętnych do przekazywania karmy, kocyków, akcesoriów dla zwierząt na dolną świetlicę. Pracownicy schroniska pragną bardzo podziękować za stałą współpracę z naszą szkołą , za wielkie serce. Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *