Niezwykłe przedstawienie jasełkowe.

Coroczne przedstawienie jasełkowe, to już stała tradycja naszej szkoły.

Uczniowie z klas II i III pod kierunkiem pani katechetki Katarzyny Janus przygotowali tym razem uwspółcześnioną wersję Jasełek pt.: „Zabawa w jasełka – spektakl szkolny”. Mali aktorzy przedstawili historię pewnej szkoły, w której uczniowie przygotowują spektakl o narodzeniu Jezusa.

Wśród występujących nie mogło zabraknąć Świętej Rodziny, rzeszy aniołów, pasterzy, trzech króli, a także króla Heroda, pazia i diabła. Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwali natomiast reżyserzy i narratorzy. Śmieszne dialogi,  łączące czasy dawne z dniem dzisiejszym, ale przede wszystkim wielkie zaangażowanie naszych uczniów i ich znakomita gra, sprawiły, że Jasełka naprawdę się podobały. Dowodem tego były również gromkie brawa ze strony widowni.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy w sposób szczególny przyczynili się do uświetnienia naszego występu: przede wszystkim rodzicom za przygotowanie kostiumów, Ani Robaczewskiej z kl. III b za akompaniament muzyczny oraz paniom ze świetlicy za przygotowanie pięknej dekoracji.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *