Niech żyje bal!!!

Tuż przed zimową przerwą w dniu 23 stycznia 2014 roku Nasza Szkoła zmieniła się w prawdziwe Rio de Janeiro, a to za sprawą balu karnawałowego, który tradycyjnie już miał w niej miejsce. Szkoła zaroiła się od przeróżnych postaci, w które wcielili się nasi uczniowie. Nie brakowało wróżek, księżniczek, piratów, Indian, superbohaterów, a nawet żołnierzy czy raperów. Niezależnie od stroju wszyscy bawili się doskonale pod wodzą dwóch „szalonych” Wodzirejów, którzy ani na chwilę nie zwalniali tempa zabawy, dając dzieciom okazję do prawdziwego rozładowania energii. Poza muzyką i tańcami zaproponowali dzieciom szereg różnych zabaw, które spowodowały, że na pewno nikt się nie nudził. Sala gimnastyczna Naszej Szkoły poza różnorodnością barwnych strojów zamieniła się w prawdziwą salę balową za sprawą świateł i baniek, które bardzo ucieszyły nie tylko dzieci, ale również nauczycieli i rodziców, którzy dali się porwać muzyce i atmosferze zabawy.

fot. Małgorzata Kowalewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.