Zapraszamy na Dni Otwartych Drzwi

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi kształcenia dzieci Nasza Szkoła zdecydowała przeprowadzić konsultacje pedagogiczne dla rodziców.

 

Punkt konsultacyjny dostępny jest od 17 lutego 2014r. w każdy poniedziałek i środę w godzinach 17:00 – 18:00.

 

W czasie takiego spotkania można obejrzeć Szkołę, porozmawiać z nauczycielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie dręczące Państwa pytania i wątpliwości, jak również spotkać się z Dyrektor Szkoły. W czasie konsultacji można obejrzeć krótki film prezentacyjny, który w ogromnym skrócie pokazuje czym się na co dzień zajmujemy i jak pracujemy z dziećmi oraz zapoznać się z podręcznikami zgodnymi z Nową Podstawą Programową i technicznymi szczegółami pobytu dziecka w Szkole.

 

Finałem Naszej akcji jest Dzień Otwarty Szkoły, którego termin podamy wkrótce.

 

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *