Tytuł miejsca przyjaznego książce przyznany naszej szkole!

W ramach akcji „Na Mikołajki Włącz książkę, Włącz czytanie – Miejsce przyjazne książce” portalu mimamo.pl nasza szkoła zdobyła zaszczytny tytuł.

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 33 w Olsztynie miejscem przyjaznym książce jest przez przez cały rok. Zajęcia z Bajkoterapii, prowadzone przez Panią Dorotę Tyburską, dwa razy w tygodniu zabierają młodych uczestników w magiczny, piękny i dobry świat. Na zajęcia uczęszczają przede wszystkim uczniowie klas pierwszych oraz zerówki. Na miękkim dywanie i materacach dzieci, przybierając wygodną pozę, zanurzają się w świecie książek, ideałów, marzeń, pięknych czynów i zawsze dobrych zakończeń. Jest uśmiech, dobra zabawa a czasem również zdziwienie i niedowierzanie. Jak to w życiu, tak również i przy wspólnym czytaniu, książka zabiera dzieci w świat wielu emocji i zaskakujących zdarzeń.

Monika Sztorc, Dorota Tyburska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *