Sekrety Wiosennej Łąki

W dniach 12.03 i 19.03.2014 panie Sylwia Suchecka i Halina Rossochacka zorganizowały warsztaty plastyczne dla dzieci z przedszkola „Urwis”. Warsztaty nosiły nazwę: ” Sekrety Wiosennej łąki”.

Dzieci poznały ciekawe i różnorodne techniki plastyczne, wymieniały się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Wykorzystując swoją wyobraźnię stworzyły piękne i ciekawe prace.

Zapoznały się również z ofertą naszej szkoły: oglądały sale lekcyjne, rozmawiały ze starszymi kolegami, zwiedzały szkolne świetlice. Dzieci z przedszkola ” Urwis” odwdzięczyły się gospodarzom krótkim, ale pięknym wiosennym przedstawieniem artystycznym.  Z uśmiechem na twarzy i teczką pełną prac przedszkolaki wróciły do swojej placówki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *