Mały Mistrz Sportu, czyli międzyszkolne zawody sportowe „zerówkowiczów”.

Dnia 20.03.2014 w naszej szkole odbyła się międzyszkolna olimpiada sportowa dla oddziałów „O”, pod hasłem: ” Mały Mistrz Sportu”.

Gościliśmy dzieci z dwóch przedszkoli miejskich- Nr 9 i Nr 15. Uroczystego otwarcia olimpiady dokonała wicedyrektor SP 33 –  pani Halina Stanejko. Po złożeniu sportowego przyrzeczenia sportowego oraz wyjaśnieniu zasad „Fair play” zawodnicy z okrzykiem bojowym przystąpili do rywalizacji.

Zawodnicy mieli do pokonania 10 konkurencji o różnym stopniu trudności z różnymi przyrządami sportowymi : czworakowanie, rzut do celu, bieg z ringiem, toczenie dużej piłki, bieg z jajkiem, piłka w tunelu, strzały piłką do bramki, biegi z hula-hop i przeciąganie liny. Swoje zmagania dzieci zakończyły następująco:

I miejsce z sumą 29 punktów- Szkoła Podstawowa Nr33

II miejsce- 18 punktów- Przedszkole Miejskie Nr 15

III miejsce- 15 punktów zajęli zawodnicy z Przedszkola Miejskiego Nr 9

W nagrodę każda grupa otrzymała dyplomy, złote medale oraz sportowe nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców Sp 33.

Olimpiadę przygotowały i poprowadziły panie: Sylwia Suchecka i Halina Zielińska.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *