Turniej skakanki dla klas I-III

3 tygodnie trwał zorganizowany przez Halinę Zielińską po raz pierwszy w naszej szkole turniej skakanki dla wszystkich chętnych dzieci. Miał za zadanie nakłonić maluchy do systematycznego skakania, bicia swoich własnych rekordów życiowych i uświadomić  uczniom, że skoki na skakance to nie tylko zabawa, ale podnoszenie kondycji, zwinności, ćwiczenia oddechowe, poprawa koordynacji wzrokowo- ruchowej, a także świetny sposób na nudę w domu, na podwórku i w czasie przerwy w szkole. Rowerek, żabka  i rowerek naprzemienny zmotywował do rywalizacji ponad 40 zawodników z klas I -III  zarówno dziewczynki jak i chłopców!

Mistrzami skakanki zostali :

Nicole Filipowicz III c

Ola Kot III a 

Maja Cecot II b

Bartosz Kwiecień II a 

Malwina Witkoś I c
Lista zwycięzców w danej kategorii skoków dostępna w szatni, drobne upominki ufundowała najlepszym zawodnikom Rada Rodziców. Trenujmy dalej, by w następnym roku przystąpić ponownie  do nowych konkurencji ze skakanką! Zapraszamy!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *