Dzień Otwarty Szkoły

Dnia 14 kwietnia 2014 roku w godzinach 17:00 – 19:00 w Szkole Podstawowej Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie odbędzie się Dzień Otwarty, na który serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów dzieci 5-cio, 6-cio i 7-mioletnich wraz ze swoimi pociechami. W trakcie dnia otwartego zapoznać można się będzie nie tylko z warunkami lokalowymi, jakie posiada Nasza Szkoła, ale również jest to okazja do uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania, zapoznania się z podręcznikami, programem, nauczycielami. To również okazja do rozmowy z pedagogiem czy dyrektorem Szkoły, którzy chętnie z Państwem porozmawiają nie tylko w dniu dzisiejszym, ale przez cały okres nauki dziecka w Naszej Szkole.

O godzinie 17:00 czekamy na Państwa w sali gimnastycznej Szkoły (zlokalizowanej na pierwszym piętrze), gdzie zostaną Państwo powitani przez Dyrektor Szkoły – mgr Edytę Balbuza-Szarota. Następnie oprowadzimy Państwa po budynku Naszej Szkoły i zaprosimy dzieci na zorganizowane na ten dzień zajęcia, dając tym samym dorosłym szansę na rozmowę z wysoko wykwalifikowaną kadrą naszej Szkoły.

Serdecznie Zapraszamy!!!!

W galerii zamieszczamy mapkę z lokalizacją Naszej Szkoły.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *