III Wiosenna Spartakiada Sześciolatków

W dniu16.05.2014 r. sześciolatki z naszej szkoły ( kl. : 0A, 0B, 0C, ) wzięły udział w  III Wiosennej Spartakiadzie  Sześciolatków. Zawody dla dzieci zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie. Uczestnikami spotkania były placówki z okolicznych szkół i przedszkoli:  gospodarze – Szkoła  Podstawowa nr 30,  Szkoła Podstawowa nr 32, Przedszkole Miejskie nr 5, 15  i nasza drużyna – Szkoła Podstawowa nr 33. Konkurencje były różnorodne.  Najciekawsze z nich, budzące wiele zainteresowania i uśmiechu to: sadzenie ziemniaków, kelner, skoki z butelką.. Konkurencje sportowe były przeplatane układaniem puzzli. Podczas trwania zawodów przedstawiciele wszystkich szkół – czwórka wybranych dzieci  przygotowywały plakat pod hasłem ,, Każdy sześciolatek ci to powie, że sport to zdrowie.” Drużynę SP 33 dopingowały  trzy „zerówki” z naszej szkoły, które przyszły razem ze swoimi zawodnikami. Po zakończeniu konkurencji ogłoszono wyniki. Nasza szkoła zajęła II miejsce. BRAWO !!! Za zwycięstwo  drużyna SP 33 otrzymała puchar, dyplomy i balony.

Na koniec imprezy wykonano pamiątkowe zdjęcie zwycięzcom i kibicom. Opiekunami  naszych zawodników były  Halina Rossochacka i Sylwia Suchecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *