Niech każdy się dowie, co wpływa na bezpieczeństwo i zdrowie.

Dnia 6 czerwca w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 5 nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów  dla laureatów miejskiego konkursu plastycznego pn. „ Niech każdy się dowie, co wpływa na bezpieczeństwo i zdrowie” w którym uczennice ze świetlicy pod opieką Haliny Zielińskiej, Magdy Kurowskiej i Justyny Rypińskiej zajęły zaszczytne  drugie  miejsce. Konkurs polegał na stworzeniu gry planszowej promującej zdrowie i bezpieczeństwo.

Nasz  zwycięski skład w którym znalazły się uczennice klasy 3a: Magda Serafinowska, Aleksandra Kot i Aleksandra Tałan oraz Oksana Przepióra z klasy 2b nie zawiódł. Dziewczynki swoją pracowitością, pomysłowością i szczerym zaangażowaniem pokazały , że współpraca to świetna zabawa, która przy okazji uczy. Serdecznie gratulujemy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *