Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy i nie tylko

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Poniżej zamieszczamy kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej wraz z wszystkimi potrzebnymi załącznikami. Bardzo prosimy o wydrukowanie i dostarczenie wypełnionej karty do dnia 27 czerwca 2014r do placówki.

Jednocześnie informujemy, że w związku ze zmianami, jakie zaszły w systemie rekrutacji, listy klas nowo przyjętych uczniów szkoły i oddziałów przedszkolnych zostaną opublikowane i wywieszone po 20 sierpnia 2014 roku.

Wszelkie informacje dotyczące wyprawki szkolnej oraz funkcjonowania dzieci w Naszej Szkole zostaną Państwu przekazane na pierwszym zebraniu w roku szkolnym 2014/2015. Sytuacja taka podyktowana jest zmianami zachodzącymi w oświacie za sprawą nowelizacji Ustawy o systemie oświaty.

Do pobrania:

Wniosek-świetlica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *