Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego Leader School w SP33

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez Leader School dla uczniów SP33 na terenie ich szkoły to:

 • Szansa na naukę języka angielskiego w naturalny i przyjemny sposób
 • Poznawanie życiowego języka i trwałe efekty nauki
 • Gwarancja licencjonowanej i rzetelnej metody nauczania (opis metody Leo English:  http://www.olsztyn.leaderschool.com.pl/leo-english
 • Gruntownie przygotowani lektorzy z pasją
 • Dostęp do wartościowych, licencjonowanych materiałów edukacyjnych
 • Komfort dla Państwa i Dzieci – zajęcia odbywają się na miejscu, w miarę możliwości bezpośrednio po zakończeniu zajęć lekcyjnych.
 • Możliwość śledzenia programu zajęć przez rodziców dzięki regularnym raportom wysyłanym na e-mail
 • Zajęcia prowadzone są w 100% po angielsku

Dostępne poziomy:

 • Starters (zerówka)
 • Climbers (I klasa)
 • Runners (II lub III klasa)
 • Flyers  (III klasa)

Szczegóły techniczne: 

zajęcia będą odbywać się w jednej z sal lekcyjnych na terenie SP 33 o godzinie 16:00 (w roku szkolnym 2014/15 ze względu na większą niż poprzednio liczbę uczniów SP33 i większą zajętość sal lekcyjnych, zajęcia prowadzone przez wszystkie firmy zewnętrzne będą odbywać się po  godz. 16). Na polecenie rodzica przy zapisie, nasza Lektorka może odebrać dziecko ze wskazanego miejsca w szkole (np. ze świetlicy czy z Sali gimnastycznej ) i zaprowadzić do sali, w której odbywać się będą nasze zajęcia. Od roku szkolnego 2014/2015 rodzice naszych uczniów będą regularnie otrzymywać e-mailem sprawozdanie z materiału przerabianego na naszych zajęciach. Zapisu można dokonać przez biuro szkoły, w sekretariacie SP 33 lub wypełniając i odsyłając załączony formularz (ceny kursu podane są w formularzu).

Do pobrania:

leader_school

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *