My oszczędzamy naturę bo zbieramy makulaturę!

Od września  2013 r. do końca maja 2014 r. w szkole trwał konkurs zbiórki surowców wtórnych. Tym samym nasza szkoła została zgłoszona do III edycji konkursu „Oszczędzaj naturę-zbieraj makulaturę” organizowanego przez ERMET RECYKLING Rafał Maluchnik.

W konkursie brały udział wszystkie klasy, które aktywnie przez cały rok szkolny zbierały makulaturę. Wśród 39 szkół biorących udział w konkursie wojewódzkim nasza szkoła zajęła I miejsce. Największą ilość makulatury zebrała, a tym samym zajęła I miejsce w szkole, Oliwia Szczepińska z kl. II B, II miejsce Przemek Łuczak z 0 B a III miejsce Igor Kamiński również z 0 B.

Dnia 25 czerwca miał miejsce apel w czasie którego gościliśmy przedstawiciela firmy Ermet Recykling, panią Agnieszkę Sękowską, która za tak aktywne uczestnictwo laureatom wręczyła pamiątkowe dyplomy i nagrody. Nagrodzeni zostali również  pozostali wyróżniający się w zbiórce uczniowie ( a było ich ponad 60), którym nagrody ufundowała Rada Rodziców.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *