Wizyta w „BOLERO”

Pod koniec roku szkolnego klasa 0 c wybrała się na wycieczkę do fabryki lodów.

Dzieci poznały tam proces produkcyjny znanych lodów ,, Bolero”. Przywitano nas z uprzejmością    i życzliwością. Przed wejściem na dział produkcji, dzieci przebrały się w białe fartuchy, a na głowę nałożyły czepki i zdezynfekowały ręce. Pracownicy firmy oprowadzili uczniów po całym zakładzie i wyjaśnili szczegóły procesu produkcyjnego. Po obejrzeniu cyklu produkcyjnego zaprowadzono nas  do wielkich magazynów chłodni, gdzie przechowywane są warzywa, owoce, mięso i inne gotowe już wyroby. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się olbrzymia komora zamrażająca. Następnie cała klasa wraz z opiekunami została zaproszona  na pyszne lody ,, Bolero” ( końcowy produkt całego cyklu produkcyjnego). Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały także upominki  ( gry i zabawki), które sprawiły im wiele radości.

Wizyta w gościnnym ,, Bolero” pozostanie na długo w naszej pamięci.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *