Zebranie Rady Rodziców w nowym roku szkolnym.

W dniu jutrzejszym, tj 16 września 2014 roku odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej  Nr 33 in Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie. Spotkanie ustalono na godzinę 17:00 w sali 7 (parter).

Podczas posiedzenia wybrane zostaną organa Rady Rodziców takie, jak: Prezydium Rady Rodziców, zastępca przewodniczącego, sekretarz oraz Komisja Rewizyjna.  Jednym z punktów posiedzenia będzie również zatwierdzenie regulaminu na rok szkolny 2014/15 oraz zaopiniowanie programu wychowawczego Szkoły.

Rada Rodziców opracuje też treści, które zamieszczone zostaną w zakładce jej poświęconej, na naszej Szkolnej stronie internetowej. Radę Rodziców tworzą wszyscy rodzice Naszej szkolnej społeczności, a szczególnie Ci, wybrani do reprezentowania zespołów klasowych. Serdecznie zapraszamy zatem na jutrzejsze spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *