Pokaz Szkoły Mistrzów Tańca PAVLOVIĆ

W dniu 24 września 2014 roku w naszej szkole odbył się pokaz tańca w wykonaniu tancerzy ze Szkoły Mistrzów Tańca PAVLOVIĆ. Uczniowie naszej szkoły mogli zobaczyć, jakie efekty osiąga się systematycznymi treningami i wytrwałością w dążeniu do celu. Przekonali się również, jak widowiskowy może być taniec i jak wiele może dawać radości. Wśród naszych uczniów największy aplauz wzbudził oczywiście pokaz break dance, który porwał ich mnogością wymyślnych figur.

Sami tancerze tak mówią o swoim pokazie:

„Pokaz ma na celu dać alternatywę spędzania wolnego czasu, pokazać, że w życiu można robić coś więcej, niż tylko siedzieć cały dzień przed komputerem. W trakcie pokazu poruszamy takie kwestie, jak pasja, czy też aktywny tryb życia. Próbujemy przekazać dzieciom pozytywną energię tak, aby one mogły przekazywać ją dalej” (Michał Piskorz).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *