Pokaz Szkoły Mistrzów Tańca PAVLOVIĆ

W dniu 24 września 2014 roku w naszej szkole odbył się pokaz tańca w wykonaniu tancerzy ze Szkoły Mistrzów Tańca PAVLOVIĆ. Uczniowie naszej szkoły mogli zobaczyć, jakie efekty osiąga się systematycznymi treningami i wytrwałością w dążeniu do celu. Przekonali się również, jak widowiskowy może być taniec i jak wiele może dawać radości. Wśród naszych uczniów największy aplauz wzbudził oczywiście pokaz break dance, który porwał ich mnogością wymyślnych figur.

Sami tancerze tak mówią o swoim pokazie:

„Pokaz ma na celu dać alternatywę spędzania wolnego czasu, pokazać, że w życiu można robić coś więcej, niż tylko siedzieć cały dzień przed komputerem. W trakcie pokazu poruszamy takie kwestie, jak pasja, czy też aktywny tryb życia. Próbujemy przekazać dzieciom pozytywną energię tak, aby one mogły przekazywać ją dalej” (Michał Piskorz).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *