Warsztaty „Jestem bezpieczny na drodze”

Dnia 22.09.2014 r. klasa1f gościła przedstawiciela Policji, który poprowadził niezwykle ciekawe warsztaty na temat bezpieczeństwa w ruchu pieszym i uświadomił jak ważną rolę w naszym ubiorze pełnią odblaski i kamizelki. Dzieci razem z wychowawcą i znamienitym gościem przypomniały sobie zasady bezpiecznego przejścia przez ulicę oraz podstawowe znaki drogowe. Pan Grzegorz (policjant) przedstawił dzieciom specjalnego gościa- pancernika, którego otrzymały w prezencie i który ma przypominać im o zapinaniu pasów bezpieczeństwa w samochodzie. Podsumowaniem spotkania był mini quiz, przez który przeprowadził dzieci „Sponge – Bob”. Oczywiście nasze kochane pierwszaki quiz zaliczyły bezbłędnie, co napawa Nas dumą. Wiedza przekazana dzieciom przez Policjanta była bezcenna, a prezenty sprawiły im nieopisaną wprost radość i dlatego dzieciaki postanowiły nagrodzić gościa głośnym okrzykiem oraz dyplomem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *