Spotkanie integracyjne klasy 1b

Wychowawca klasy I B Małgorzata Neugebauer wraz z rodzicami zorganizowała w Kieźlinach imprezę dla swych wychowanków. Było to pierwsze klasowe spotkanie integracyjne wychowawcy i dzieci z rodzicami. Od początku impreza przypominała piknik rodzinny.
Wspaniały teren zapewniał wiele atrakcji. Dzieci miały możliwość doskonałej zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinach. Dużym powodzeniem cieszyło się stanowisko dla łuczników i hamak. Rodzice naszej klasy przygotowali dla dzieci zdrowe przekąski i soki. Nie zabrakło wspólnych tańców, konkursów i zabaw. Po wyczerpujących zmaganiach wszyscy usiedli do wspólnego biesiadowania przy ognisku. Na zakończenie imprezy rodzice, dzieci i wychowawca bawili się tańcząc i śpiewając. Dzieci uznały, że było ,,super’’.

Małgorzata Neugebauer

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *