Jesienny Festyn i otwarcie placu zabaw.

Tradycją stało się już, że w Naszej Szkole jesień witamy atmosferą wspólnej zabawy, muzyki, śmiechu i wzajemnej życzliwości. Tak też stało się i w tym roku. Dnia 29.09.2014 w Naszej Szkole odbył się coroczny Festyn Jesienny, podczas którego teren Naszej Szkoły rozbrzmiewał radosnymi okrzykami nie tylko dzieci.
Ten fantastyczny czas wypełniony został przez wiele konkursów ruchowych dla dzieci i rodziców, m.in. rzuty do celu,  zbieranie ziemniaków, czy turniej tenisa stołowego. Dorośli uczestnicy festynu mieli też możliwość przypomnienia sobie czasów własnego dzieciństwa, robiąc papierowe samoloty, które następnie pofrunęły w powietrze wypuszczone przez dzieci.  Festyn stał się również okazją do sprawdzenia się w konkursie „Jaka to melodia”, podczas którego rodziny mogły wykazać się  znajomością muzyki ze starych i nowych bajek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też tańce, po których dzieci odbierały kolorowe odblaski, których noszenie od września jest obowiązkowe. Festyn nie obyłby się również bez wspólnego portretu Pani Jesieni, który wykonywali nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice. Każda klasa za aktywny udział w festynie otrzymała także dyplomy i nagrody.
Podczas festynu każdy mógł zdobyć jakąś nagrodę lub skosztować pyszności na stoisku pełnym ciast i sałatek.

Podczas wspólnego świętowania można było także spotkać Elmo, który zachęcał do wzięcia udziału w losowaniu kursu językowego w Oxford Academy.  Ponadto, dzieci mogły także oglądać ciekawe eksperymenty i mecz robotów, dzięki zaproszonym gościom z firmy EksperymentowoTwój Robot oraz Robolandia.

Na zakończenie festynu na boisku naszej szkoły zjawił się gość specjalny- Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, który po obejrzeniu występów dzieci z Naszej Szkoły, oficjalnie otworzył nasz nowy przyszkolny plac zabaw.
Cała impreza nie mogłaby odbyć się bez wsparcia i pomocy Rady Osiedla Pieczewo oraz zaangażowania wszystkich nauczycieli i pracowników Naszej Szkoły oraz pomocy rodziców.  Bardzo Państwu dziękujemy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *