Andrzejki w klasie 1b

28 listopada 2014 r. w klasie I B odbyły się wróżby andrzejkowe. W tym wyjątkowym dniu uczniów odwiedziły wróżki, która przepowiadały dzieciom przyszłość. Dzięki odwiedzinom niezwykłych gości, dzieci poznały wiele wróżb.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wróżby: ,,Serce z imionami”, ,,Magiczne koło” czy ,,Wróżba z butami”. Można było poznać imię przyszłej miłości, jaki zawód czeka każdego w przyszłości lub co wydarzy się w najbliższym czasie. Były też przeróżne wróżby z losami oraz rzuty monetą do czarodziejskiej miski.

Największą atrakcją dnia był taniec z miotłą, przemarsz butów przez salę oraz ciasteczka z wróżbą. W przerwach między zabawą był czas na poczęstunek, który został przygotowany przez rodziców. W tym dniu wszystkim towarzyszyły dobre humory, a zabawy i wróżby dostarczyły wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *