Andrzejkowe czary-mary

Listopad jest miesiącem kilku ważnych dat. Jedną z takich dat są oczywiście Andrzejki. Dnia 28. listopada 2014 klasy 1f i 2b postanowiły uczynić zadość tradycji zabawy andrzejkowej i zorganizować wspólne, prawdziwie magiczne andrzejki, pełne radości, wróżb i tańca.

Andrzejkowe czary-mary uświetnił swoją obecnością prawdziwy iluzjonista, którego pokaz był tajemniczy i zaskakujący. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły każdy ruch iluzjonisty i z niegasnącym entuzjazmem obserwowały sztuczki i triki, a niektórzy nawet asystowali mu w pracy.  Andrzejkowe czary-mary nie obyłyby się bez wróżb i zabawy, więc i tego nie zabrakło podczas zabawy andrzejkowej. Czekamy na informacje czy wróżby się spełniły…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *