Świąteczne pierniczki i jasełka w klasie 1b

Czyniąc zadość przepięknej tradycji spotkań wigilijnych uczniowie klasy IB wraz z wychowawcą i rodzicami do tej uroczystości przygotowywali się dużo wcześniej. Wspólnie zadbali o dekorację świąteczną w klasie w czasie świątecznych warsztatów plastycznych, a dzieci zrobiły i ozdobiły pierniczki.

Dnia 17 grudnia w klasie I B odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem rodziców. Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim obecnym. Dzieci z radością prezentowały i odgrywały swoje role ogłaszając o narodzinach Dzieciątka w ,,Jasełkach.’’ Występ był wprowadzeniem do wspólnego kolędowania, składania sobie życzeń i dzielenia się opłatkiem. Program artystyczny zakończyły wyśpiewane przez dzieci życzenia noworoczne. Po części artystycznej wszyscy zasiedliśmy do wieczerzy wigilijnej. Nasze pierwsze spotkanie wigilijne upłynęło w miłym, świątecznym nastroju, w blasku choinkowych świateł i rozpromienionych, pełnych wrażeń twarzach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *