Uratuj życie dziecka, czyli aukcja charytatywnych lal

W dniu 15 grudnia 2014 roku w Naszej Szkole po raz kolejny udowodniliśmy, że pomaganie może jest bardzo przyjemne i ofiarowując coś z siebie można pomóc tym najmniejszym, czyli dzieciom. Jak to się stało? Otóż, w Naszej Szkole w ramach III edycji akcji Wszystkie Kolory Świata pod patronatem UNICEF zorganizowaliśmy aukcję charytatywnych lalek. Lale uszyte zostały przez dzieci wraz z rodzicami (opiekunami) i były tak piękne, że aż chciało się którąś zatrzymać. O godzinie 17:00 zaczęliśmy licytować i w ciągu następnych dwóch godzin każda z 65 lal znalazła swojego opiekuna. Niektóre licytacje były bardzo zacięte 🙂

Z ogromną dumą informujemy, że w wyniku licytacji zebraliśmy kwotę 1720 złotych, którą przekażemy na konto UNICEF, celem ratowania życia i zdrowia dzieci w Sudanie Południowym. Za Państwa otwarte serca, za zaangażowanie, za radość i chęć pomocy ogromnie dziękujemy i liczymy, że znowu spotkamy się przy kolejnej akcji organizowanej w Naszej Szkole.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *