Jak karnawał to karnawał!

W dniu 22 stycznia 2015 roku w Naszej Szkole zagościły postacie z różnych wymiarów i tych realnych, i tych bajkowych. Stało się tak za sprawą wydarzenia, jakim stał się bal karnawałowy zorganizowany dla uczniów. W tym dniu korytarze rozbrzmiały najmodniejszą w tym sezonie muzyką, a oczom zgromadzonych ukazała się prawdziwa karnawałowa rewia mody dziewczęcej i chłopięcej. Wśród uczniów dostrzec można było wróżki,  księżniczki, raperów, rycerzy, piłkarzy, karateków, zombie, wampiry, wiedźmy, superbohaterów,  postacie z dawnych baśni i współczesnych bajek.

Niezależnie od stroju wszyscy bawili się doskonale pod wodzą dwóch „szalonych” Wodzirejów, którzy ani na chwilę nie zwalniali tempa zabawy, dając dzieciom okazję do prawdziwego rozładowania energii. Poza muzyką i tańcami zaproponowali dzieciom szereg różnych zabaw, które spowodowały, że na pewno nikt się nie nudził. Sala gimnastyczna Naszej Szkoły poza różnorodnością barwnych strojów zamieniła się w prawdziwą salę balową za sprawą świateł i baniek, które bardzo ucieszyły nie tylko dzieci, ale również nauczycieli i rodziców, którzy dali się porwać muzyce i atmosferze zabawy.

fot. Małgorzata Kowalewicz

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *