Aktywne ferie, czyli półzimowisko w Naszej Szkole.

W tym roku dla naszych uczniów zorganizowane zostało półzimowisko, podczas którego dzieci aktywnie spędzały czas wolny. Nie było czasu na nudę. W programie były liczne atrakcje: wielotematyczne warsztaty w Olsztyńskim Pałacu Młodzieży i Miejskiej Bibliotece, kino, kręgle, ciekawe projekcje w Olsztyńskim Planetarium, warsztaty Zumby oraz cykliczne warsztaty taneczne, gdzie dzieci poznawały podstawowe kroki tańca towarzyskiego. Zorganizowaliśmy turniej wiedzy o wszechświecie, w którym zwyciężyli: Przemek Łuczak- kl 1F i Kacper Gadziński kl 2 A, a zwycięzcą gry w zbijaka został Ignacy Socki z kl C . Na zakończenie naszych zabaw zorganizowaliśmy kulig zakończony pieczeniem kiełbasek i przejażdżką na koniu. Półzimowisko zorganizowały panie: Justyna Rypińska, Sylwia Suchecka, Halina Zielińska i Daniela Kopko.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *