Jesteśmy EKO, czyli konkurs EKO-MODA 2015

Już po raz drugi nasza szkoła wzięła udział w konkursie „Eko- Moda 2015” zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie. W tym roku naszą szkołę reprezentowała klasa 1f.

Ekologiczne kostiumy, wykonane zostały z gazet, plastikowych korków worka jutowego i płyt CD. Z pośród kilkunastu szkół- nasza placówka otrzymała dwa wyróżnienia- Oliwa Szymańska i Dominika Pazik. Ponadto, naszym udziałem stała się najcenniejsza z nagród- nagroda publiczności, którą zdobyła Dominika Pazik.

Oprócz tego, dzieci wzięły udział w kwizie przyrodniczym i tu również zdobyliśmy zaszczytne miejsca:

I miejsce – Maria Bazyluk,

II miejsce – Przemysław Łuczak

III miejsce – Mikołaj Marchliński

Dzieci wspaniale się bawiły i zdobywały cenną eko- wiedzę. W przerwach mogliśmy obejrzeć przedstawienie teatralne, oraz częstować się słodkimi przekąskami, przygotowanymi przez uczniów tamtejszej szkoły. Wróciliśmy z dyplomami i nagrodami, bogaci w cenną wiedzę. Szczególne podziękowania należą się rodzicom dzieci z klasy 1f, którzy bardzo chętnie i aktywnie zaangażowali się w przygotowanie dzieci do konkursu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *