Sukces Koła Flażoletowego Błękitne Nutki

Koło Flażoletowe Błękitne Nutki, liczące 13 uczniów naszej Szkoły oraz prowadzone przez Panią Jolantę Wójcik- wzięło udział w Przeglądzie Piosenki Dziecięcej POZYTYWKA.

Przegląd odbył się w Pałacu Młodzieży w Olsztynie w dniu 19.05.2015r. W przesłuchaniach w kategorii klas I-III brało udział 30 wykonawców i oceniane były przez nauczycieli Pałacu Młodzieży: Panią Grażynę Kotarską i Panów: Waldemara Ciukszo i Michała Piekuta.
Nasze Błękitne Nutki zajęły II Miejsce w swojej kategorii wiekowej: klas I-III. Dzieci zaśpiewały pięknie utwór „Lato na dywanie” i zagrały cudnie na flażoletach. Wszyscy byli zachwyceni wysokim poziomem wykonania utworu . Pani Jolanta Wójcik – instruktor Koła Flażoletowego – została nagrodzona gromkimi brawami za profesjonalne przygotowanie dzieci do występu. Wyróżnionych i nagrodzonych wykonawców będzie można ponownie usłyszeć podczas Koncertu Gwiazd “Pozytywki”, który odbędzie się 23 czerwca o godzinie 17 w auli Pałacu Młodzieży.

ZAPRASZAMY.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *