Pokaz szkolenia psów

Dnia 28 maja w Naszej Szkole odbył się pokaz szkolenia psów połączony z pogadanką dotyczącą odpowiednich zachowań w stosunku do zwierząt. Mama dwóch uczennic z naszej szkoły, pani Anna Zduniak opowiedziała dzieciom, jak powinny się zachowywać, kiedy widzą nieznajome zwierzę oraz wtedy, kiedy pies chce zaatakować.

W spotkaniu uczestniczyła również pani Dyrektor naszego olsztyńskiego schroniska dla zwierząt, pani Anna Barańska, która przedstawiła funkcjonowanie zwierząt w schronisku oraz przestrzegała przed nieprzemyślanymi decyzjami dotyczącymi adopcji zwierzaka. Na zakończenie spotkania dzieci obejrzały pokaz szkolenia psa ze schroniska oraz tresurę psa policyjnego.

Spotkanie bardzo podobało się wszystkim uczestnikom. Dziękujemy naszym gościom za przybycie, a wszystkich rodziców i dzieci zapraszamy do wyprowadzania psów ze schroniska w ramach wolontariatu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *