Leśny Park Linowy, czyli 2c się integruje

Dnia 19 września 2015 r. dzieci i rodzice klasy 2 c z wychowawczynią, spotkali się w Leśnym Parku Linowym. Celem spotkania była integracja uczniów i rodziców oraz możliwość aktywnego spędzenia czasu w leśnej scenerii. Zmagania sportowe w sąsiedztwie byłego stadionu leśnego, będącego niegdyś lekkoatletyczną wizytówką Olsztyna i kraju obfitowały w radosne i pełne zdrowego wysiłku chwile. Dzieci i rodzice nie tylko poznawali się wzajemnie, ale również mogli określić poziom swojego wysportowania i granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Ćwiczenia w parku linowym wymagają bowiem odwagi i zaangażowania idącego w parze z przygotowaniem siłowym i kondycyjnym.
Ukoronowaniem aktywnie spędzonego czasu był przygotowany przez rodziców poczęstunek składający się z grillowanych kiełbasek, chleba, napojów oraz owoców. Posileni duchowo i fizycznie uczestnicy zabawy udali się w radosnych nastrojach do swoich domów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *