Wspomnienia z wakacji, czyli IIf i goście.

W pewien wrześniowy dzień, wspominając minione wakacje, dzięki uprzejmości p. A. Grucela, gościlśimy u nas podróżników – panią Monikę Drążewską, Katiię Uspenskaya i pana Bartka Grucela. Dzięki nim poznaliśmy takie kraje jak: Hiszpanię, , Amerykę Południową, Francję, Australię- powędrowaliśmy razem z naszymi gośćmi poprzez góry, morza, pustynie i biegun zimna. Nasi przyjaciele aktywnie zorganizowali nam spotkanie- dzieci miały za zadanie spakować plecaki na różne podróże, rozpoznać znajome kraje- rozwiązując zawiłe labirynty, zagrać na instrumentach z różnych krajów. Całość zakończyliśmy obejrzeniem prezentacji i opowieściami naszych gości o ich niezwykłych miejscach i przygodach. Pani Katia- rodowita Rosjanka zapisywała dzieciom pamiątkowe wpisy- oczywiście po rosyjsku, a dzieci zostały nagrodzone cukierkami:-)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *