Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w Naszej Szkole zawsze ma bardzo duże znaczenie, a zatem nie inaczej było również w tym roku szkolnym. Z tej okazji uczniowie klasy II e i II f przygotowali uroczystą akademię, na którą zaprosili wszystkich uczniów i pracowników szkoły. Uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny, który był podziękowaniem dla całego grona pedagogicznego za wysiłek wkładany w edukację, i wychowanie, za serce i uśmiech towarzyszący nauce. Nie zabrakło śpiewu, gry na flażoletach i pokazu tanecznego. W ramach podziękowań wszyscy zaproszeni goście otrzymali własnoręcznie wykonane kwiaty, które dzieci wraz z rodzicami przygotowali w swoich domach. Niejednemu nauczycielowi łezka zakręciła się w oku, kiedy usłyszał miłe słowa na swój temat i zobaczył roześmiane buzie dzieci.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *