Ach! Co to był za bal!

W dniu 21 stycznia 2016 roku  Nasza Szkoła zaroiła się od przeróżnych postaci i tych realnych, i tych bajkowych. Stało się tak za sprawą wydarzenia, jakim stał się bal karnawałowy zorganizowany dla uczniów. W tym dniu korytarze rozbrzmiały najmodniejszą w tym sezonie muzyką, a oczom zgromadzonych ukazała się prawdziwa karnawałowa rewia mody dziewczęcej i chłopięcej. Wśród uczniów dostrzec można było kierowców rajdowych, piratów, wróżki,  księżniczki, raperów, rycerzy, piłkarzy, karateków, zombie, wampiry, wiedźmy, superbohaterów,  postacie z dawnych baśni i współczesnych bajek.

Niezależnie od stroju wszyscy bawili się doskonale pod wodzą dwóch „szalonych” Wodzirejów, którzy ani na chwilę nie zwalniali tempa zabawy, dając dzieciom okazję do prawdziwego rozładowania energii. Tym sposobem na szkolnej sali gimnastycznej mieliśmy karnawał niczym w Rio de Janeiro. Poza muzyką i tańcami zaproponowali dzieciom szereg różnych zabaw, które spowodowały, że na pewno nikt się nie nudził. Sala gimnastyczna Naszej Szkoły poza różnorodnością barwnych strojów zamieniła się w prawdziwą salę balową za sprawą świateł i baniek, które bardzo ucieszyły nie tylko dzieci, ale również nauczycieli i rodziców, którzy dali się porwać muzyce i atmosferze zabawy.

fot. Małgorzata Kowalewicz i Katarzyna Janus

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.