Dzień Otwarty w Naszej Szkole po raz drugi w tym roku szkolnym.

Dnia 21 marca 2016 roku w godzinach 17:00 – 19:00 w Szkole Podstawowej Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie odbędzie się drugi Dzień Otwarty, na który serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów dzieci 6-cio i 7-mioletnich ze swoimi pociechami, szczególnie zamieszkałych poza obwodem Naszej Szkoły. W trakcie dnia otwartego zapoznać można się będzie nie tylko z warunkami lokalowymi, jakie posiada Nasza Szkoła, ale również jest to okazja do uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania. To również okazja do rozmowy z pedagogiem czy dyrektorem Szkoły, którzy chętnie z Państwem porozmawiają nie tylko w dniu dzisiejszym, ale przez cały okres nauki dziecka w Naszej Szkole.

Jesteśmy jedyną szkołą na Osiedlu Jaroty i Pieczewo, która otwiera oddziały przedszkolne w nowym roku szkolnym 2016/2017.

W programie:
– szkoła w prezentacji multimedialnej;
– krótki film o wydarzeniach w Naszej Szkole;
– zapoznanie z bazą dydaktyczną i lokalową placówki;
– występ uczniów Naszej Szkoły;
– warsztaty dla dzieci;
– konsultacje pedagogiczne;

Czekamy na Państwa od godziny 17:00. Oprowadzimy Państwa po budynku Naszej Szkoły i udzielimy informacji na temat rekrutacji na rok szkolny 2016/2017.

Serdecznie Zapraszamy!!!!

W galerii zamieszczamy mapkę z lokalizacją Naszej Szkoły.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *