Top-Dog, czyli I Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

Dnia 27 kwietnia 2016 roku aż 36 śmiałków z klas II i III zmierzyło się z zadaniami testu w ramach I Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Top – Dog. Uczestnicy zmierzyli się z bardzo trudnym testem wielokrotnego wyboru, w którym każda błędna odpowiedź kosztowała ich utratę punktów. Mimo to żaden z uczestników się nie poddał i nie opuścił sali przed czasem.

Konkurs w szkole koordynowała pani Małgorzata Kowalewicz przy ogromnej pomocy pani Moniki Sztorc, z którą wspólnie przeprowadziły wydarzenie w szkole.

Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do spróbowania swoich sił w przyszłorocznej edycji Top – Dog’a.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *