III międzyszkolny konkurs Mody Ekologicznej „Eko – Moda 2016”

Już po raz drugi uczniowie klasy II f, tym razem Maria Bazyluk i Bartosz Bil reprezentowali Naszą Szkołę w konkursie organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie.

Jak zwykle panowała tam miła, pełna ciepła atmosfera. Gospodarze zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne i kulinarne. Zespół „Mig- Band” przedstawił interpretację piosenek w Polskim Języku Migowym, natomiast inni uczniowie szkoły częstowali własnoręcznie upieczonymi ciasteczkami.

Jak co roku pokaz mody oceniało profesjonalne jury: miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska, model Szymon Caban, fotograf Marcin Zalech, wizażystka Brygida Dremo, oraz dziennikarz radiowy RMFfM p. Piotr Bułakowski. Poziom konkursu był bardzo wysoki, dzieci wykazały się ciekawymi pomysłami na eko-ciuszki, w konkursie uczestniczyło ponad 20 przedstawicieli olsztyńskich szkół.

Naszym uczniom jednak udało się zdobyć jedną z najważniejszych nagród- nagrodę publiczności. Emocje, kontakt z innymi uczestnikami konkursu i atmosfera, która towarzyszyła temu wydarzeniu były naprawdę niezapomniane.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.