Sukcesy Szklanej Kuli w roku szkolnym 2015/2016

Koło teatralne Szklana Kula prowadzone przez Panią Jolantę Wójcik i Małgorzatę Neugebauer w roku szkolnym i sezonie teatralnym 2015/2016 przygotowało piękną, kolorową i radosną sztukę pn.: KOT W BUTACH”.

Grupę tworzy 13 uczniów Naszej Szkoły,  które w tym sezonie włożyły całe serce i emocje aby KOT W BUTACH błyszczał na scenach teatralnych – nie tylko w Rejonowych Przeglądach Teatralnych, ale również na poziomie Wojewódzkim.

Można było zauważyć wielkie zaangażowanie instruktorek  koła,  ich wielkie serce do małych aktorów oraz cierpliwość na próbach. Należy również podkreślić wielkie zaangażowanie Rodziców dzieci, którzy stworzyli piękną scenografię do sztuki oraz pomagali dzielnie od strony technicznej przy wyjazdach konkursowych.

Efekty znów były niezrównane, a sukcesy spektakularne !!!!!!!
Nie oddaliśmy miejsca na podium z poprzedniego sezonu:

Osiągnięcia Koła Teatralnego SZKLANA KULA w roku szkolnym 2015/2016:
–    I miejsce w XVIII Rejonowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Złota Kaczka” w Barczewie – 13.V.2016r.- za spektakl pn.: „KOT w BUTACH”.

– I miejsce w XVI Szkolnym Przeglądzie Małych Form Scenicznych
w Olsztynie -19.V.2016r.– za spektakl pn.: „KOT w BUTACH”.

–      II miejsce w XXXVI Wojewódzkim Konkursie Zespołów Teatralnych o „ LAUR ZŁOTEJ RYBKI” w Biskupcu – 10.VI.2016r. – za spektakl pn.: „KOT w BUTACH”.

 Koło Teatralne SZKLANA KULA w dniu  23.05.2016r. wystąpiło na deskach Teatru Lalek  w Olsztynie ze spektaklem pn.: „KOT W BUTACH.”

 GRATULUJEMY I  CZEKAMY NA NASTĘPNY SEZON.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *