Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016

W dniu 24 czerwca 2016 roku w Naszej Szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Najpierw wszyscy zebrali się na szkolnym podwórku, by uroczyście zakończyć okres nauki. Po odśpiewaniu hymnu, odczytaniu listu i przemówieniu pani dyrektor trzecioklasiści w montażu słowno-muzycznym podziękowali nauczycielom, rodzicom i kolegom za cały okres edukacji wczesnoszkolnej. Następnie zostali pożegnani przez uczniów klas drugich. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami rozeszli się do klas, gdzie wręczono im świadectwa, nagrody i podziękowania. Jak każdego roku najwięcej wzruszenia wywołało pożegnanie z uczniami klas trzecich, którzy opuszczają mury naszej szkoły i we wrześniu rozpoczną naukę w klasie czwartej. Nie zabrakło również podziękowań dla najbardziej oddanych życiu szkoły rodziców, dzięki którym wiele spraw i wydarzeń stało się łatwiejszych w organizacji.

Kochani absolwenci, życzymy Wam samych sukcesów w dalszej edukacji, morza „szóstek” i pochwał, wygranych w konkursach i samorealizacji w każdej dziedzinie.

Wszystkim naszym uczniom życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji tak, aby we wrześniu wrócić do nauki z energią i zapałem na cały nowy rok szkolny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *