Rejs jeziorem Omulew

Korzystając z ostatnich słonecznych dni tej jesieni, klasa IIIf  postanowiła aktywnie spędzić czas – tym razem na kajakach. Całymi rodzinami wybrali się więc do malowniczej Jabłonki, aby wyruszyć w daleki rejs jeziorem Omulew. Uczestnicy wyprawy wykorzystali wszystkie dostępne sprzęty sportowe: łódki, kajaki i rowery wodne.

Jezioro otoczone jest lasami, więc zmagania sportowe połączone zostały z „żywą lekcją przyrody. Wszystkie rodzinki dopłynęły szczęśliwie i bezpiecznie do przystani. Po tej aktywnej dawce sportu, dał o sobie znać głód, więc uczestnicy postanowili pobiesiadować i posilić się kiełbaskami z ogniska.

Wszystkim bardzo się podobało,więc na pewno spotkają się w tym przepięknym miejscu co najmniej raz jeszcze….

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *