Pasowanie na świetliczanina

Dnia 24.10 na sali gimnastycznej odbyło się ślubowanie świetlików. Podczas uroczystości uczniowie klasy I a i I b poddawani byli testowi gotowości świetlicowej. Sprawdzana była znajomość regulaminu świetlicowego, przeprowadzono próby: ” zręczności”, „wyliczanki”, „”piosenki”,”uśmiechu”, „malowania – znakowania”,”tańca”, oraz próba „siły” – która wymagała wykazaniem się zwinnością i uporem podczas pokonywania 4 stacji – ( torów przeszkód) o zróżnicowanym stopniu trudności. Było czołganie, skoki zajączka, czworakowanie,pajączek, skoki na piłce , przez hula hop, skakankę oraz przez ławeczkę, podrzuty piłki siatkowej,przejścia przez szarfę, gąsienicowy tunel i wiele innych.

Atrakcje sportowe i taneczne zakończyły się uroczystym ślubowaniem, podczas którego uczniowie klas I otrzymali lizaki, emblematy świetliczaka oraz dyplomy. Wszyscy zostali przyjęci do gromady świetlicowej!!! Uroczystość przygotowały Halina Zielińska, Magdalena Kurowska i Anita Ławrynowicz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *