Ruszamy z akcją MAMY NIEPODLEGŁĄ 2016!!!

Już do naszej szkoły dotarły kartki z Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku! 300 tradycyjnych kartek wyślą uczniowie Szkoły Podstawowej nr 33 w Olsztynie do swoich bliskich z życzeniami i pozdrowieniami.

A oto wzory tegorocznych kartek:

Wyślij e-kartkę! Jeśli nie tradycyjnie, to można wysłać e-kartki na stornie organizatora.

Mamy Niepodległą! to ogólnopolska akcja społeczna organizowana przez Fundację Rodziny Józefa Piłsudskiego oraz Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Od pierwszej edycji akcji partnerem strategicznym jest Poczta Polska S.A. Akcja polega na radosnym świętowaniu kolejnych rocznic odzyskania niepodległości przez Polskę. Co roku zapraszamy naszych uczniów do wysyłania bliskim bezpłatnych kartek pocztowych. Organizatorem akcji  jest Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Joanna Mieszczyńska

koordynatorka akcji