Baśnie przy kominku

14.listopada klasa IIA miała okazję uczestniczyć w zajęciach w naszej szkolnej bibliotece. Zajęcia nosiły magiczną nazwę „Czytanie przy kominku”. Głównym celem projektu było ukazanie uniwersalnego wymiaru literatury oraz wspólnego czytania, jako przyjemnej formy spędzania czasu. Czytelnię zmieniliśmy w przytulny świąteczny salonik ze świeczką i kominkiem, który wykonały dzieci z IIA.

W trakcie głośnego czytania kolejno pojawiały się sceny ilustrujące przygody bohaterów, co miało ułatwić słuchaczom zorientowanie się w treści. Projekt cieszył się ogromnym powodzeniem. Okazało się, że dzieci z dużym zainteresowaniem i w niezwykłym skupieniu słuchały baśni. Czas spędzony na czytaniu przy kominku był dla wszystkich uczestników dużą przyjemnością.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *