Baśnie przy kominku

14.listopada klasa IIA miała okazję uczestniczyć w zajęciach w naszej szkolnej bibliotece. Zajęcia nosiły magiczną nazwę „Czytanie przy kominku”. Głównym celem projektu było ukazanie uniwersalnego wymiaru literatury oraz wspólnego czytania, jako przyjemnej formy spędzania czasu. Czytelnię zmieniliśmy w przytulny świąteczny salonik ze świeczką i kominkiem, który wykonały dzieci z IIA.

W trakcie głośnego czytania kolejno pojawiały się sceny ilustrujące przygody bohaterów, co miało ułatwić słuchaczom zorientowanie się w treści. Projekt cieszył się ogromnym powodzeniem. Okazało się, że dzieci z dużym zainteresowaniem i w niezwykłym skupieniu słuchały baśni. Czas spędzony na czytaniu przy kominku był dla wszystkich uczestników dużą przyjemnością.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *