Zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2017/2018.

Szanowni Państwo,

trwa nabór do klas I dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły.

Wszystkie ważne dla Państwa informacje wraz z plikami do pobrania, które mają za zadanie rozwiać wątpliwości i ułatwić proces zapisania dziecka do pierwszej klasy są zamieszczone w zakładce REKRUTACJA.

Zgłoszenie przyjęcia dziecka do klasy pierwszej dostępne jest również tutaj

Wypełnione, wydrukowane i podpisane zgłoszenie należy złożyć w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 33

ul. Stramkowskiej 13,

10-689 Olsztyn

w godz. 8.00 – 15.00

Serdecznie zapraszamy.

 

Obwód Szkoły Podstawowej nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci „UNICEF” w Olsztynie przy ul. Stramkowskiej 13 (klasy I-III) obejmuje ulice: 

Burskiego, bp Wilczyńskiego do 3, Calineczki, Gębika, Jeziołowicza, Kopciuszka, Krasickiego, Królewny Śnieżki, Nienackiego, Panasa, Sikiryckiego, Sobocińskiego, Stramkowskiej, Świtycz-Widackiej, Turkowskiego, Wachowskiego, Żurawskiego.

 

UWAGA! 

Jeżeli dziecko będzie realizowało obowiązek szkolny za granicą lub w innej miejscowości, należy wypełnić i własnoręcznie podpisać oświadczenie (do pobrania tutaj i przesłać je listownie na adres szkoły.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *