Dzień Otwarty w Naszej Szkole

Dnia 27 marca 2017 roku w godzinach 17:00 – 19:00 w Szkole Podstawowej Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie odbędzie się Dzień Otwarty, na który serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów dzieci 6-cio i 7-mioletnich ze swoimi pociechami. W trakcie dnia otwartego zapoznać można się będzie nie tylko z warunkami lokalowymi, jakie posiada Nasza Szkoła, ale również jest to okazja do uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania. To również okazja do rozmowy z pedagogiem czy dyrektorem Szkoły, którzy chętnie z Państwem porozmawiają nie tylko w dniu dzisiejszym, ale przez cały okres nauki dziecka w Naszej Szkole.

 

 

W programie:
– krótki film o wydarzeniach w Naszej Szkole;
– zapoznanie z bazą dydaktyczną i lokalową placówki;
– występ uczniów Naszej Szkoły;
– warsztaty dla dzieci;
– konsultacje pedagogiczne;

Czekamy na Państwa od godziny 17:00. Oprowadzimy Państwa po budynku Naszej Szkoły i udzielimy informacji na temat rekrutacji na rok szkolny 2017/2018.

Serdecznie Zapraszamy!!!!

W galerii zamieszczamy mapkę z lokalizacją Naszej Szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *