Sukces w Macmillan Primary School Tournament V

W dniu 3 kwietnia 2017 roku dwie reprezentantki Naszej Szkoły wzięły udział w Powiatowym Konkursie Macmillan Primary School Tournament V, który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 3 im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie.

Nasze uczennice, pod opieką pani Małgorzaty Kowalewicz,  musiały zmierzyć się z bardzo trudnymi zadaniami, wykraczającymi daleko poza materiał nauczania w klasach I-III, ale obie poradziły sobie wprost rewelacyjnie z tym zadaniem.

Konkurs okazał się wielkim sukcesem dla uczennicy klasy 3f – Anieli Kowalskiej, która została laureatką konkursu i zajęła III miejsce, uzyskując wynik 72/75 punktów. Druga z naszych reprezentantek – Izabela Kołek z klasy 3a – również uzyskała znakomity wynik 67/75 punktów, plasując się tym samym w ścisłej czołówce uczestników konkursu.

Obu dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy niezmiernie dumni, mając w swoich szeregach tak znamienitych reprezentantów Naszej Szkoły.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *