Sukces w I Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej

W dniu 28 kwietnia 2017 roku nasza reprezentantka, uczennica klasy 3e – Aniela Markowska wzięła udział w I Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej „Singing Together” organizowanym w Szkole Podstawowej Nr 18 im. Orła Białego w Olsztynie.

Aniela zaśpiewała piosenkę Michael’a Jacksona „Heal the world” i tym właśnie utworem zdobyła II miejsce w kategorii klas I-III. Występ poprzedziły przygotowania pod kierunkiem pani Małgorzaty Kowalewicz oraz ciężka praca w domu naszej reprezentantki. Bardzo wysoki poziom konkursu sprawił, że szacowne jury miało nie lada wyzwanie wyłaniając zwycięzców.

Tym bardziej cieszymy się, że znaleźliśmy się w ich gronie. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i już czekamy na przyszłoroczną edycję konkursu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *