Radio i telewizja, czyli wycieczka 2a.

Dnia 17 maja 2a odbyła wycieczkę do Radia i TVP3. Dzieci podczas wycieczki miały okazję zajrzeć do studia radiowego i telewizyjnego.  Pani przewodnik oprowadzająca dzieci po studiu, opowiedziała wiele interesujących rzeczy na temat pracy dziennikarza i sprzętu, który jest niezbędny w pracy. Jest tu cały sztab ludzi, który pracują na to, co słyszymy w radiu i widzimy na ekranie telewizora.

Dzieci były bardzo zainteresowane pracą w radiu i telewizji od kuchni, a dostarczane przez panią przewodnik informacje bardzo ciekawe. O wielu aspektach pracy dziennikarza uczniowie Naszej Szkoły usłyszeli po raz pierwszy.  Kto wie? Może kiedyś to Naszych uczniów zobaczymy na ekranie czy usłyszymy po drugiej stronie odbiornika.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *