Szkolny Turniej Sportowy „Mistrz skakanki”

Na przełomie kwietnia , maja w naszej szkole już po raz kolejny odbył się turniej skakanki, w którym uczestniczyło prawie 50 uczniów z klas I – III, ale po raz pierwszy z zapałem przystąpili uczniowie klas 0.Konkurencje w zależności od wieku były zróżnicowane, od rowerku i żabki przód – tył, po kombinacje z przeplatanką, rowerkiem naprzemiennym Turniej trwał ponad miesiąc, tak że każdy z zawodników mógł poprawiać swoje skoki liczone stoperem. To była zabawa,poprawa kondycji, prawidłowe oddychanie i chęć uprawiania sportu. Każdy zawodnik otrzymał dyplom i nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców. Klasyfikacja w/g zajętych miejsc:

klasy 0b:  Ola Orzechowska, Wojciech Suchecki, Maciej Słowakiewicz, Bartosz Trzciński, Maksymilian Gadziński, Dawid Czernow -Grajewski

klasy I:  Szymon Jakóbowski,Alicja Szczubełek, Aleksandra Kaczyńska, Malwina Pryk, Julia Stankiewicz, Maja Janicka, Jan Janicki, Alicja Rogalska

klasy II:  Amelia Kowalska, Justyna Lewandowska, Olga Drzewicka, Wiktoria Marciniak, Ewa Zduniak, Maja Idzikowska, Michalina Szeliga, Iwona Kołak, Małgorzata Kozakiewicz

Klasy III:  Jakub Górzyński, Milena Mikołajczyk, Oliwia Piaseczna, Aleksandra Zdańkowska, Aleksandra Janicka, Iga Pereszczako, Ula Żyjewska, Amelia Taraszkiewicz, Julia Duda, Kornelia Sawicka.

Turniej przygotowała i przeprowadziła Halina Zielińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *