Rodzinny Festyn sportowo – rekreacyjny „Czas na zdrowie”

Dnia  31 maja 2017 roku odbył się w Naszej Szkole coroczny Rodzinny Festyn, którego hasłem w tym roku stało się powiedzenie „Czas na zdrowie.” Chociaż pogoda nas nie rozpieszczała, bo okropnie wiało, to nie przestraszyliśmy się i punktualnie o 16:00 Festyn się rozpoczął.

Rozpoczęliśmy od propagowania zamiłowania do czytania, kiedy wszyscy uczestnicy wydarzenia usiedli z książką i czytali na trawie.

Festyn przebiegł w świetnej, rodzinnej, pełnej zabawy i śmiechu atmosferze. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Prezydent Olsztyna – Piotr Grzymowicz oraz ks.prałat Marian Matuszek.

Nasi uczniowie rewelacyjnie zaprezentowali swoje umiejętności z zakresu tańca towarzyskiego i współczesnego oraz umiejętności wokalno-aktorskie w części artystycznej poświęconej zdrowemu odżywianiu.

Rodzice i dzieci mogli sprawdzić się skacząc w workach czy pokonując rodzinny tor przeszkód, jak również biorąc udział w przeciąganiu liny czy goleniu balonów oraz puszczaniu ogromnych mydlanych baniek. Najmłodsi uczestnicy mieli do dyspozycji piankowy plac zabaw, a miłośnicy rozrywek umysłowych mogli sprawdzić swoją wiedzę sportową, rozwiązując quiz.

Żeby nie zabrakło nam energii, na stoisku ze zdrową żywnością, można było się posilić i napić. W zdrowym ciele, zdrowy duch, więc jedzonko było zdrowe i pełne witamin i minerałów.

Nasz Rodzinny Festyn jest zawsze podsumowaniem całorocznego plebiscytu na Najlepszego Kolegę i Najlepszą Koleżankę, a zatem i tego punktu programu nie mogło zabraknąć.

Dwie godziny minęły nie wiadomo kiedy i trzeba było się pożegnać, ale w przyszłym roku wrócimy z nowymi pomysłami i liczymy, że przybędziecie Państwo i dzieciaki tłumnie. Naszym znamienitym Gościom, bardzo DZIĘKUJEMY i zapraszamy do dalszej współpracy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *