Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W dniu 23 czerwca 2017 roku w Naszej Szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pogoda niestety pokrzyżowała plany i nie mogliśmy podsumować roku pod gołym niebem. Wszyscy zebrali się zatem na sali gimnastycznej, by uroczyście zakończyć okres nauki. Po odśpiewaniu hymnu, odczytaniu listu i przemówieniu pani dyrektor trzecioklasiści w montażu słowno-muzycznym podziękowali nauczycielom, rodzicom i kolegom za cały okres edukacji wczesnoszkolnej. Następnie zostali pożegnani przez uczniów klas drugich. Piękne podziękowania dla swoich trenerek przygotowali też członkowie koła teatralnego „Szklana kula”.  Jak każdego roku najwięcej wzruszenia wywołało pożegnanie z uczniami klas trzecich, którzy kończą pewien etap edukacji i we wrześniu rozpoczną naukę w klasie czwartej. Nie zabrakło również podziękowań dla najbardziej oddanych życiu szkoły rodziców, dzięki którym wiele spraw i wydarzeń stało się łatwiejszych w organizacji.

Kochani trzecioklasiści, życzymy Wam samych sukcesów w dalszej edukacji, morza „szóstek” i pochwał, wygranych w konkursach i samorealizacji w każdej dziedzinie.

Wszystkim naszym uczniom życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji tak, aby we wrześniu wrócić do nauki z energią i zapałem na cały nowy rok szkolny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *